Політика
Прокурор розповів про допит Медведчука у справі Майдану і що Янукович потрапив у пастку

Прокуратура вважає, що біглий екс-президент Янукович під час акцій протесту на Майдані постійно телефонував Медведчуку.

Кума Володимира Путіна Віктора Медведчука допитували у справі про вбивства під час Революції Гідності. Про це заявив прокурор Олексій Донський в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV.

«Допит Медведчука вже був проведений в цьому кримінальному провадженні з відеофіксацією під час досудового розслідування», – сказав він, додавши, що не має права розголошувати деталі допиту. Донський зазначив, що допит був «дуже тривалий, дуже докладний і там було багато цікавих моментів».

Також Донський заявив, що екс-президент України Віктор Янукович під час відеодопиту збрехав про те, що не спілкувався по телефону в день розстрілів на Майдані з Медведчуком. «Можна сказати, що Янукович до цієї пастки потрапив – що він просто заперечував факт цих розмов. І в такому разі, знаючи, що факт цих розмов підтверджений у нас доказами у справі, ми в подальшому зможемо це суду надати і, таким чином, довести недостовірність його свідчень», – підкреслив він.

Прокурор додав, що ГПУ надасть докази брехні Януковича: «Ми надамо докази, які підтверджують, що він конкретно брехав з тих питань, які йому сьогодні ставилися». Коментуючи питання щодо того, чи не був відеодопит Януковича «спецоперацією Кремля», Донський заявив: «якщо це і було спецоперацією Кремля, то дуже невдалою».

Нагадаємо, під час відеодопиту екс-президента Віктора Януковича в Святошинському суді 28 листопада прокурор Донський повідомив, що з грудня 2013 року по лютий 2014 року Янукович він не менш як 54 рази розмовляв з Медведчуком по телефону.

Читайте також: ЯК У СЕЛЕНИ ГОМЕС: ТІНА КАРОЛЬ ВРАЗИЛА ЕФЕКТНИМ СУКНЕЮ ВІД LOUIS VUITTON (ФОТО)

Джерело.

Related Post

facebook