fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Лайфхаки
Просте правило 1 секунди зробить вас більш популярним і шанованим

“Двічі подумайте перед тим, як щось сказати, тому що ваші слова і вплив посіють насіння успіху або невдачі в умах слухачів”,- Наполеон Хілл.

Це загальне правило можна скоротити до простого трюку, який під час розмови моментально зробить вас більш популярним і шанованим, – не поспішати секунду перед тим, як відповідати .

Це незначна зміна у звичній манері розмови може принести багато користі.

1. Ви не перебиваєте інших

Коли ми перебиваємо співрозмовника , то висловлюємо свою неповагу до нього. Якщо ми перебиваємо, тому що знаємо, що співрозмовник збирався сказати, ми ще й натякаємо, що він нудний і передбачуваний.

А коли ми зволікаємо з відповіддю, ми показуємо співрозмовнику, що він і його думка нам не байдужі. Ми виявляємо повагу, тому отримуємо повагу у відповідь.

2. Ви встигаєте зосередитися

Більшість людей під час бізнес-переговорів використовують підхід «Стріляйте, не цілячись», описаний Майклом Мастерсоном (тобто говорять, не думаючи). Або так захоплюються розмовою, що вибовкують зайву інформацію.

Однак у кожної розмови повинна бути конкретна мета, особливо в бізнесі. Інакше навіщо взагалі розмова починати? Повагавшись з відповіддю, ви зможете підібрати потрібні слова, які принесуть користь і вам, і вашому співрозмовнику.

3. Вам легше висловити свою думку

Багато хто використовує в розмові слова-паразити як зв’язок ( «як би», «а …», «розумієте»). Це дає трохи часу, щоб обміркувати наступну фразу. Тільки звучить така мова невиразно і непереконливо.

Якщо задуматися над відповіддю, ви встигнете зібратися і чітко сформулювати свою думку.

4. Ви здаєтеся розумнішими

Ніхто не поважає тих, хто говорить без угаву і не прислухається до співрозмовника. Якщо ж ви зупиняєтеся перед відповіддю, вас вважатимуть вдумливим, а до ваших слів прислухатимуться.

Цей трюк не тільки допоможе домогтися більшої поваги на роботі, але і зміцнить ваші стосунки з близькими. Адже кожного разу, коли ви обмірковуєте свої слова, ви висловлюєте любов і повагу. А це дуже важливо в будь-яких відносинах.

Читайте також: ЩО ТАКЕ ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ І ЧОМУ ЙОГО ВАЖЛИВО РОЗВИВАТИ З ДИТИНСТВА

Джерело.

Related Post