fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Курйози
Простий спосіб стати оптимістом

Оптимізм — не вроджена риса характеру, а набута. Тому якщо вам здається, що весь світ чорно-білий, змініть свої погляди на життя, і ви помітите, як воно налагоджується!

Якщо ви не ототожнюєте себе із героїнею однойменного роману “Полліанна” американської письменниці Елеонор Портер, життєвий девіз якої — “Радіти всьому”, тоді вам є над чим працювати та що змінювати в собі.

“Дослідження показують, що зміни можливі, навіть якщо ваш тип мислення не змінювався з того часу, як вам виповнилось 10 років”, – стверджує Шон Ачор, спеціаліст в сфері позитивної психології, генеральний директор GoodThink, автор книги “Переваги щастя”.

“Коли мова йде про песимізм, гени можуть відігравати певну роль, однак вона не вирішальна”.

За його словами, ваша готовність бути більш оптимістичними, можливо, не заведе вас далеко, однак вдячність за все хороше, що відбувається в житті, здатна змінити ваш світогляд.

Не знаєте, з чого почати? Тоді прислухайтесь до порад Шона Ачора. Він радить кожного вечора протягом трьох тижнів, коли ви чистите зуби, пригадувати по три нові події, за які ви вдячні.

Тут головним є слово “нові”, тому що кожного разу ви будете згадувати “свіжі” причини для радості, і ваш мозок буде сприяти у цьому.

Як відомо, звичка формується протягом 21 дня. Тому за цей період ви навчитесь бачити позитив у всьому, а тому почуватиметесь значно щасливішими.

Одного разу Ачор разом із командою запропонував групі песимістів спробувати виробити позитивну звичку, а після 21 дня вони перевірили їхні погляди на життя. Виявилось, що більшість людей почали мислити більш позитивно.

“Ви можете використовувати правило пригадування до 4-літньої дитини, чи 84-річного пенсіонера — немає значення. Тому що навіть однохвилинна позитивна звичка може впливати на наступні 24 години вашого дня”.

Якщо вам все ще потрібно більше причин, щоб нарешті почати згадувати все хороше протягом дня, за що ви можете бути вдячні, зверніть увагу на таке: досліди Ачора показують, що люди з більш позитивними думками на 40% частіше отримують підвищення на роботі, вони більш продуктивні і творчі.

“Більшість людей думають, що спочатку потрібно стати успішними, а вже тоді їм вдасться стати щасливими. Але насправді все навпаки — якщо ви почуваєтесь щасливими, то ваш мозок заряджається позитивною енергією, ви краще працюєте, краще почуваєтесь, підвищуються ваші розумові та творчі показники”.

Отож, не забувайте, що оптимізм — не вроджена риса характеру, а набута. Тому якщо вам здається, що все котиться в прірву і т.д., спробуйте змінити свій погляд на життя, і ви помітите, як воно налагоджується!

Читайте також: ЛОБОДА ЗМІНИЛА СВІЙ ІМІДЖ

Джерело.

Related Post