fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
життєві історії
– Привіт, тебе турбує улюблена жінка твого чоловіка! Ти виявилася дypнішa, ніж я думала

Прийшла дивна смс, відкриваю. Бачу – на рахунок впала пристойна сума грошей з незнайомою карти. Природно виникають питання. Звідки дровишки?

Сергій, чоловік мій, в цей час спокійно читав новини, лежачи на дивані. З ранку йому у відрядження. Джерело

– Сергію? – смс йому показую – Дивись, тут переклад якийсь дивний. Не знаєш, хто це міг зробити? Бачу, занервував трохи. Тільки що око не засмикався. Почав гортати новини на планшеті якось швидко, не читаючи навіть.

– Ну-ка покажи … – протягнув руку Сергій, відволікаючись від читання. Віддала йому телефон. Подивився, насупився ще більше. Спохмурнів.

Про людське око порівняв номер карти із записаними, і телефон мені повернув.

– Ні – похитав головою він – Поняття не маю! Шахраї, напевно.

– Тоді я не буду витрачати ні копійки – кажу у відповідь, – І зараз же подзвоню в банк, розберуся з чийого і мені гроші прийшли.

– Стривай! – помітно пожвавився Сергій, і сівши на край дивана обійняв мене за плечі, – Чого ти журишся? Втомилася адже після роботи, відпочинь, почитай, завтра все вирішимо.

Останнім часом відносини у нас прохолодні. І вдень і вночі. Тому така турбота, мене насторожила. Це, і стало початком моїх підозр. Але всі ці тяжкі думи, вирішила відкласти до ранку. Якраз з пробудження все і почалося.

Сергій заявив мені, з якоюсь неймовірною радістю, що купив мені на вихідні квиток, на тур подорож по рідному краю. На честь свята. Сказала йому, що у мене немає бажання, і взагалі були інші плани. Він почав психувати.

Читайте також: Caшкo лежав і плaкaв на лiжку в кiмнаті дитбyдинку. Йомy булy всьyго 4 poки і він не poзумiв, куди пpoпали йoго мaмa і тaтo

– А ти чому не виїжджаєш? Тобі ж до полудня на поїзд, – питаю його.

– Довелося квитки змінити … – далі пішли якісь безглузді виправдання.

Від поїздки я відмовилася. Він уткнувся в телефон, і так провів близько години. По обличчю було видно, що дико злитися і постійно комусь пише. Було очевидно, що йде сварка. Питати не стала з ким, сам розповість якщо треба.

Потім все ненадовго стихло, до того часу, поки я не почула повідомлення від якоїсь Ольги. Дослівно цитую: «Привіт Марино, це улюблена жінка Сергія тебе турбує!

Я трохи втомилася від всього цього, і хочу тобі сказати, що гроші прислала я. Сподівалася, що ти здогадаєшся що, і до чого.

Але ти виявилася дурніше, ніж я думала. Судячи з розповідей Сергія, ти не дуже хороша людина. Тому скажу прямо. Збиралася приїхати сама, тому що відрядження Сергія скасували. І ти мабуть відмовилася поїхати на відпочинок.

Через пару годин я приїду і замість відпочинку, ти підеш в пішу подорож з нашого життя, сама знаєш яке …»У всій цій ситуації, мене порадувало тільки одне. Квартира в моїй власності, та й машина на батька оформлена.

На щастя, все це непорозуміння у вигляді шлюбу, який тривав три роки, тепер закінчено. Скільки ж разів він їздив в «відрядження»?

Намагалася порахувати я. Та не менше десяти, напевно, тільки за останній рік.

Яка ж я дурна …

Related Post