fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Світ
Російський депутат назвав слабке місце Путіна

Господар Кремля персоніфікував всю владу в РФ, у разі відходу його життя буде в небезпеці, вважає політик.

Головна проблема президента РФ Володимира Путіна в тому, що він зробив себе заручником системи, персоніфікувавши владу, адже якщо він піде, то це стане небезпечним для його життя. Про це політик, депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов розповів в інтерв’ю.

“Кощеєва голка Путіна – в продовженні його сильних сторін. Персоніфікація влади, концентрація влада не на інститут президентства, а особисто на Путіна, робить його заручником системи. Він і хотів би піти, але не може, адже розуміє, що якщо він піде фізично, то руйнується вся конструкція. Так він собі хоча б забезпечив відносну безпеку, замикаючи на себе всі ключові політичні рішення в країні. Відхід від влади несе в прямому сенсі слова загрозу для його життя”, – розповів Пономарьов.

На думку Пономарьова, на виборах президента РФ в 2018 році, він може призначити Дмитра Медведєва своїм наступником, проте це буде ризиком для нього.

“Він може призначити Медведєва на своє місце. Оскільки Путін може призначити тільки слабку фігуру, то це буде означати ризик. Слабка фігура на посаді президента в Росії – це завжди ризики. Мені здається, що це його лякає. З огляду на нестабільність в світі, в тому числі створену завдяки зусиллям самої Росії, слабкий президент – страшно, а сильний – страшно ще більше, а ну як з-під контролю вийде”, – підсумував Пономарьов.

Нагадаємо, раніше Пономарьов розповів, що в Росії вже намагалися просунути закон про електронне декларування, однак ці спроби були провалені через інтереси влади.

Читайте також: В УКРАЇНІ ЗМІНИЛИ ПРАВИЛА ДЛЯ ТИХ, ХТО ШУКАЄ РОБОТУ ЗА КОРДОНОМ

Джерело.

Related Post