fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Без рубрики
Ротару показала свою розкішну вітальню

Софія Ротару порадувала своїх відданих прихильників в інстаграмі новою фотографією.

На знімку Софія Ротару показала приготування до святкування Старого Нового року. Зокрема шанувальники мали змогу оцінити розкішний маєток співачки і подивитися на кулінарні таланти зірки.

«С Новым годом по старому стилю! Благополучия и добра в каждый дом. ❤️» — підписала фотографію зірка.

Шанувальники відзначили, що будинок Ротару просто неймовірно красивий, а сама співачка гостеприїмна господиня.

Читайте також: СТРІЛЯНИНА В НІЧНОМУ КЛУБІ: ВІДВІДУВАЧІВ ЗАБРАЛА “ШВИДКА”

Джерело.

 

Related Post