fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
Світ
Санкції діють: Росія ризикує залишитися без смартфонів

Через санкції США, введені проти ФСБ Росії в грудні 2016 року, РФ може залишитися без електроніки з функцією шифрування.

Про це повідомляє “РБК” з посиланням на заяву юрфірми Baker McKenzie.

ФСБ вже попередила своїх клієнтів про можливі проблеми.

“Оскільки ФСБ виконує певні адміністративні функції, такі як розгляд і схвалення комерційних шифрувальних продуктів для імпорту та розповсюдження в Росії, ефект для певних американських компаній і осіб, які ведуть бізнес в Росії, може бути суттєвим”, – мовиться в заяві.

Відтак, під загрозою опинився експорт до Росії мобільних телефонів, планшетів і навіть бездротових комп’ютерних мишок.

Читайте також: ОЛЯ ЦИБУЛЬСЬКА ЗДИВУВАЛА ПРИРОДНЬОЮ КРАСОЮ

Для експорту подібної продукції до Росії необхідне узгодження (нотифікація) ФСБ. Однак тепер це неможливо, оскільки американським компаніям заборонена будь-яка комерційна взаємодія з ФСБ.

Джерело.

Related Post