fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Савченко оприлюднила е-декларацію: готівка, акції та машини

Серед зазначеного в декларації найцінніше майно і готівкові гроші належать всій родині народного депутата.

Електронна декларація народного депутата Надії Савченко стала доступна громадськості, де політик зазначила майно своє і своєї родини.

Як зазначено в декларації нардепа, з 1996 року вона разом зі своєю родиною володіє акціями універмагу “Україна”. Так, у її мами, Марії Іванівни, 3150 акцій, а у рідної сестри Надії і у неї самої таких акцій по 140 штук.

Матері Надії Савченко належать також земельна ділянка на 1500 кв. м і житловий будинок на 54 кв. м.
Крім того, Савченко зазначила в декларації два автомобіля, власниками яких є її сестра Віра: Skoda Fabia 2007 року і Lifan 320 2011 випуску. На цьому майно сестри народного депутата не закінчилося. Вона також володіє сумою готівки в розмірі 75 тисяч гривень.

Серед нематеріальних активів Савченко – книга “Сильне ім’я Надія”. Її вартість оцінили в 30 тисяч гривень.

Читайте також: КСЕНІЯ СОБЧАК НА ОСТАННЬОМУ МІСЯЦІ ВАГІТНОСТІ ВЛАШТУВАЛА КУМЕДНУ ЗЙОМКУ В ЛІСІ

Джерело.

 

Related Post