fbpx
Breaking News
Поїхала я у відрядження і хлопцеві про це розповіла. Ну поїхала я значить гроші заробляти, приїхала вранці другого дня, порадувати коханого таким хорошим сюрпризом, заходжу в квартиру, а там мій наречений з якоюсь дівчиною розвaжається. Красива дівка років 20. Сіла я на стільчик, дивлюся на них і мовчу
Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя
-Я всім заважаю. Ти тільки не віддавай мене в інтернат, не давай, бабусю, миленька, я тебе благаю. Мама не бере, і тато не хоче, а тобі в лікарню треба, я ж чув, ти мамі говорила, питала, куди мене діти? Може мені краще піти на небеса до ангеликів, бабусю? 
Салат, який я готую кожного разу, як тільки до мене їде дочка з зятем. Він дуже цікавий, оригінальний, а головне, не такий як усі. Рецепт, який вартує вашої уваги!
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Політика
Савченко озвучила сумний прогноз по поверненню Донбасу і Криму

Народний депутат Надія Савченко вважає, що окуповані Крим і Донбас Україна не зможе собі повернути за нинішньої влади. Про це вона заявила в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“В історії немає нічого вічного, тому все повернеться, але питання – як скоро? При цій владі не повернеться нічого. Але влада, яку виберуть люди з бажанням об’єднати країну, повернути уми і серця, повернути наші території – тоді можна буде щось змінити “, – заявила Савченко.

У той же час, за її словами, вона побоюється, що влада не дозволить провести чесні вибори, оскільки вони констатують повну втрату довіри з боку населення України.

“Тут потрібно йти революційно-еволюційним шляхом. У справі підрахунку голосів дійсно треба і підтримка країн Заходу, якщо хочуть, нарешті, в Україні спокій, тут потрібна і політична воля тих сил, які будуть обиратися, тут необхідні свідомість людей і їх дії”, – підсумувала депутат.

Читайте також: КИЇВ НАЗВАВ УМОВУ ДЛЯ УЧАСТІ РОСІЇ В ЄВРОБАЧЕННІ

Нагадаємо, раніше в СБУ заявили, що спецслужби РФ використовують Савченко в боротьбі проти України.

Джерело.

Related Post