fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Політика
Савченко розповіла, за чий рахунок буде існувати її політсила “РУНА”

Нова політична сила РУНА “Рух українського народу”, яку очолить народний депутат Надія Савченко, буде фінансуватися з двох відкритих фондів. Про це вона повідомила на прес-конференції у Львові, повідомляє “ГОРДОН”.

За словами нардепа, ні її особисто, ні політсилу РУНА ніхто не спонсорує, а жити вона буде за рахунок фондів.

“Ніхто мене не фінансує. Але є люди, які запитують: як ми можемо вам допомогти? У нас є два відкриті фонди. Один зареєстрований на мене, який відкрила ще моя сестра, коли я перебувала у в’язниці. Другий фонд відкритий на громадську організацію” , – сказала Савченко.

Зазначимо, що минулого тижня парламентарія послідовно виключили з фракції “Батьківщина”, української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи, а також – з Комітету ВР з нацбезпеки і оборони.

Нагадаємо, що таке рішення в ВР прийняли після того, як Савченко, минаючи офіційних переговірників і СБУ, зустрілася в Мінську з главами так званих “ДНР” та “ЛНР” – Олександром Захарченко та Ігорем Плотницьким.

Читайте також: РОСІЙСЬКОМУ РЕПЕРУ ЗАБОРОНИЛИ В’ЇЗД ДО УКРАЇНИ

Джерело.

Related Post