fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Савченко заявила, що розпочинає самостійну політичну кар’єру

Народний депутат від “Батьківщини” Надія Савченко заявила, що вона стає незалежним політиком.

Відповідна заява з її боку пролунала в ефірі “Шустер Live”.

“Я не буду входити в партію. Я стаю незалежним політиком. Я відкриваю свій фонд”, – зазначила вона.

Крім того, політик заявила про намір сформувати політичну партію.

“Я буду вести “рух” як партію, яка є забутою та незрозумілю. “Я вибираю – вести” рух “разом з вами. Тільки не той “рух”, який створює Саакашвілі, а нових ідей. Також не той “Рух” (політична партія” Народний Рух України”), який зараз представляють Кривенко і Кішкарь у Верховній Раді. Це – той “рух”, з яким я познайомилася, який є джерелом цінностей, які… не були реалізованим, за які виходив Майдан”, – зауважила нардеп.

Також льотчиця пояснила, що “Народний Рух України” – це партія, однак, окрім партії, це ще й громадська організація, яку вона підтримую.

“Я не має наміру виходити зі складу фракції “Батьківщина” у Верховній Раді України. Але я готова балотуватись у президенти України, якщо будуть дострокові вибори”, – резюмувала Савченко.

Читайте також: КРИМ ПОВЕРНЕТЬСЯ В УКРАЇНУ ЧЕРЕЗ 10 РОКІВ – РОСІЙСЬКИЙ ЕКОНОМІСТ

Джерело.

Related Post