fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Курйози
Седюк пояснив, чому “засвітив” голий зад саме на виступі Джамали

Пранкери зміг потрапити в зал, де проходили виступи, без квитка і журналістської акредитації.

Скандальний журналіст і пранкер Віталій Седюк заявив, що не мав на меті оголити свої сідниці саме на виступі Джмали, оскільки це могло статися і з іншим учасником Євробачення. Про це він розповів на суді.

За його словами, таким вчинком він вирішив привернути до себе увагу і не хотів дискредитуватися цим ні Джамалу, ні Євробачення.

“Не те щоб я не поважав Євробачення, я нічого не маю проти Джамали. Вона одна з небагатьох виступала на маленькій сцені, а я як раз був поруч в першому ряду біля цієї сцени. Чому я це зробив? Це свого роду акт моєї епатажності, епатажний вчинок”, – сказав Седюк.

За його словами, він пройшов в зал, де проходив фінал конкурсу, без квитка і журналістської акредитації.

На питання суду, чому він це зробив саме на виступі Джамали, а не, наприклад, болгарського учасника, пранкер відповів: “Я потрапив в зону, там де маленька сцена, я не був біля великої. А на маленькій сцені виступали переможець (Сальвадор Зібрав – ред.) і Джамала. Я знав, хто там буде виступати, але якби я потрапив до великої сцени, то, можливо я б вийшов там на італійця. Але мені було шкода португальця, я був теж поруч з ним, але я подумав, що через проблеми з серцем, у нього воно могло зупинитися”, – розповів пранкери.

Журналіст також додав, що свій вчинок зробив безкоштовно, гроші за це не отримав.

Як стало відомо, Дніпровський районний суд, який розглядає справу про витівку журналіста, відпустив Віталія Седюка до 12 липня під особисте зобов’язання, при цьому “вліпивши” йому штраф.

Нагадаємо, під час виступу української співачки Джамали в фіналі конкурсу 13 травня на сцену вибіг “фанат” з австралійським прапором, яким виявився Віталій Седюк, і в прямому ефірі оголив сідниці. Його швидко скрутила і прибрала зі сцени охорона.

Так, витівку з оголенням сідниць від Віталія Седюка розслідуватиме оргкомітет Євробачення, в якому вважають, що він повинен понести відповідальність за скоєне.

Читайте також: Притула розповів, як одного разу побив Сердюка, який оголився на «Євробаченні»

Джерело

Related Post