fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Серьогу заарештувала московська поліція

Білоруський репер Сергій Пархоменко, більш відомий під псевдонімами Серьога та Поліграф Шарікофф, був затриманий російською поліцією в московському аеропорту.

Його підозрюють у “неправдивому повідомленні про вибуховий пристрій на борту літака “Москва-Мінськ”.

Правоохоронні органи Москви заявили, що від репера надійшло повідомлення про замінування літака, на який він запізнився.

Співака затримали в аеропорту Москви і привезли у відділок, де він від всіх звинувачень відхрестився і відмовився від сказаних слів про вибухівку. Натомість, Сергій звинуватив працівників авіакомпанії у обмані та наклепі.

На момент, коли надійшло повідомлення про бомбу, літак уже був у повітрі. Однак його не повертали. Безпека і життя людей понад усе.

Читайте також: “У нас збочений культ сім’ї”: Святослав Вакарчук назвав неочевидного пособника корупції в Україні

Джерело.

Related Post