fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Авто
Шахраї придумали нову автомобільну аферу в Україні

Українські митники виявили та прикрили нову схему ввезення в Україну іномарок з литовською реєстрацією.

Як виявилося, група громадян брала напрокат в Литві автомобілі, і возила в Україну з метою подальшого перепродажу.

Як повідомляє Autonews, партію таких машин затримали в Закарпатській області.

Крім машин були вилучені і підроблені документи для ввезення авто на територію України без сплати встановлених митних платежів та інших податків.

При перевірці виявилося, що фірма, яка здала автомобілі в оренду, не надавала жодних документів і повноважень для виїзду за кордон. Тому машини були відправлені назад в ЄС.

Нагадаємо, що протягом січня – квітня 2017 Закарпатській митницею ДФС за зниженими ставками акцизу було розмитнено 725 автомобілів ввезених на митну територію України. До бюджету надійшло 63,6 млн грн платежів.

Найбільше таких авто ввезено з Німеччини – 302 і з Чехії – 116 автомобілів. В основному це “Skoda” і “Volkswagen” 2012 – 2014 років виготовлення.

Читайте також: ЯКІ ДОДАТКОВІ ВИХІДНІ НАЛЕЖАТЬ УКРАЇНЦЯМ В ЧЕРВНІ: СКІЛЬКИ І КОЛИ ВІДПОЧИВАТИМЕМО

Related Post