fbpx
Breaking News
У листопаді вона просто пішла у ванну і … Модель не знала що вагітна і народила у ванній! :)
Мої їли б хоч кожного дня! Не знаю, як у вас, а на моїй кухні зелені шпинатні млинчики і оладки – вже постійні жителі і стали улюбленцями всієї родини! Ділюся двома своїми перевіреними класними рецептами: млинців і оладок. Ловіть – можливо, пригодиться!
Не тільки для приготування їжі: 10 способів використання рослинної олії, які вас здивують! Можливо, й не всіх, але багатьох – точно ;)
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
життєві історії
Ще зі школи за мною доглядали двоє хлопців. Один був відмінником з червоним дипломом, а другий … Зі школи не вигнали й добре. Мені подобалися обидва і вибрати я не могла. В кінцевому рахунку, обрала двієчника. Він був запальний, пpиcтрacний і готовий заради мене на все. АЛЕ! Таємно зустрічатися з відмінником я не припинила

Ще зі школи за мною доглядали двоє хлопців. Один був відмінником з червоним дипломом, а другий … Зі школи не вигнали й добре. Мені подобалися обидва і вибрати я не могла. В кінцевому рахунку, обрала двієчника. Він був запальний, пpиcтрacний і готовий заради мене на все. АЛЕ! Таємно зустрічатися з відмінником я не припинила. За матеріалами

Напевно, багатьом знайома ситуація невдалого заміжжя. Вона мене теж не обійшла стороною.

Ще зі школи за мною доглядали двоє хлопців. Один був відмінником з червоним дипломом, а другий … Зі школи не вигнали й добре.

Я дівчина ставна, з багатої сім’ї. Завжди стежила за фігурою, модою і своїм зовнішнім виглядом.

Правда вчилася я… Завжди списувала в школі у першого, а другий додому проводжав.

Мені подобалися обидва і вибрати я не могла. А подружки всі заздрили :). Ось тільки мені не до сміху було.

Чим старше я ставала, тим виразніше розуміла, чого їм потрібно. До цього то, я, наївна …

Думала, що вони просто так зі мною так носяться.

В кінцевому рахунку, я вибрала двієчника. Він був запальний, пpиcтрacний і готовий заради мене на все. АЛЕ! Таємно зустрічатися з відмінником я не припинила.

Читате також:CВОЇМ ДІТЯМ Я, ПОЧИНАЮЧИ З ОСЕНІ, ЗAВЖДИ ДАЮ ЦЮ ЧУДОДІЙНУ СУМІШ, ЯКА ЗМIЦНЮЄ IМYНIТЕТ. І КОЛИ В САДОЧКУ ВСІ ХВOРIЮТЬ, МИ ОБХOДИМОСЬ ЛEГКOЮ ЗАCТУДОЮ. А ЩE, ВOНА ДУЖE СМAЧНА!

Заміж я теж за двієчника вийшла. Його робота була в автосервісі і посиденьки з друзями на вихідних.

Відразу після весілля, він охолов до мене і майже не звертав уваги.

Тим часом, у мене тривав роман з відмінником. Він і ВНЗ з червоним дипломом закінчив, програмістом елітним працює. Ех …

Я зрозуміла, що все життя любила того самого програміста, а заміж вийшла не за того. На жаль, усвідомила я це занадто пізно.

Відмінник кілька днів тому кинув мене і сказав про те, що одружиться з іншою.

А я сиджу і все в стіну дивлюся. І не розумію, як так вийшло.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Related Post