fbpx
Суспільство
Що не потрібно робити в будинку: 9 основних заборон феншую

Більшу частину життя ти проводиш в своєму житлі: спиш, відпочиваєш, приймаєш гостей, працюєш.

Твій будинок — це відображення всіх подій у житті, а його енергетика здатна впливати на самопочуття, удачу, особисті стосунки й долі.

Щоб впустити в своє життя щастя, удачу і любов, необхідно очистити будинок від негативної енергії. Згідно древньої східної науки феншуй, джерелом зла є цілий ряд предметів, від яких тобі треба негайно позбутися.

Як очистити будинок

  • Подарунки

Ти не догодиш близьким і друзям, якщо будеш зберігати подаровані ними речі, які тобі відверто не подобаються. Безрозсудно ставити такі предмети на видному місці в будинку — так ти лише отримуєш більше стресу і послаблюєш енергетику приміщення.

Подарунки від неприємних тобі людей і зовсім діють як прокляття або пристріт. Обміняй, продай, передари речі, які тебе не радують.

  • Зламана техніка, електроніка

Фахівці з біоенергетики стверджують, що через техніку передається негатив. Поки телефон, телевізор або радіо в робочому стані — тобі нічого не загрожує.

Але, як тільки техніка виходить з ладу, вся негативна енергія спрямовується в зовнішній світ. Старий монітор або системний блок комп’ютера можуть так сильно «фонити» негативом, що здатні викликати онкологію.

Читайте також: «ПТАШИНЕ МОЛОКО» СВОЇМИ РУКАМИ

  • Газети і журнали

Не складируй будинку старі газети, журнали і сімейні архіви. Вони несуть чужу енергетику і вносять безлад в твоє життя.

Весь паперовий мотлох буквально гальмує мислення мешканця будинку, подібно чіпкою павутині обплутує життя, перешкоджаючи ясності думки.

  • Лікарняний одяг

Якщо тобі довелося деякий час лежати в лікарні, ні в якому разі не неси додому одяг і взуття, які ти використовував там.

Всі речі з лікарні насичені енергетикою хвороб і страждань. Викидай їх, не роздумуючи. Разом із ними ти викидаєш проблеми, погане самопочуття і темні думки.

  • Речі пoмepлиx людей

Розлучитися з предметами пoмepлих дорогих людей дуже важко, ніби відірвати шматок від серця.

Але всі фахівці стверджують, що речі пoмepлих приносять лише нещастя, постійно змушуючи згадувати про горе втрати. Віддай одяг на благодійність, а пам’ять нехай зберігають фотографії в альбомах.

  • Старі засоби для прибирання

Старі віники, совки, швабри, ганчірки створюють згубну енергію і насилають біди на господаря.

Якщо ти часто хворієш і втомилася від постійних неприємностей в житті — позбудься цих предметів і не поскупися на нові.

Засоби для прибирання будинку повинні бути чистими, виглядати акуратно і зберігатися в непримітному місці.

  • Зіпсований посуд

Шкода викинути улюблену чашку з відбитою ручкою або тарілку з тріщинкою? Ти робиш велику помилку, зберігаючи в будинку такі предмети.

Посуд символізує сім’ю, затишок і достаток. Східна мудрість говорить: тріщини на посуді — це тріщини в долі.

Пити і їсти з пошкоджених ємностей — значить, привертати до себе одні невдачі. Якщо тобі не потрібні негативні наслідки, негайно викинь всю розбиту і тріснуту посуду.

  • Мисливські трофеї і опудала тварин

Оленячі роги, шкіри та опудала вбитих тварин руйнівно впливають на енергетику мешканців будинку. Такі «прикраси» у вищій мірі небажані.

Вони зберігають сліди злості, страху, спогади про насильницьку смерть тварини. Останки убитих звірів повинні бути поховані в землі, а не виставлені напоказ!

  • Штучні квіти

Пластикові квіти — не тільки жахливі пилозбірники, але й потужні насоси, які вбирають у себе весь негатив. Вони мають мертву енергетику і пригнічують атмосферу в домі.

Якщо не хочеш завдати шкоди своєму щастю й здоров’ю, позбався від такої ненатуральної краси.

Після того як викинеш всі речі, які крадуть твоє здоров’я і щастя, слід провести обряд очищення. Візьми в руку запалену суху траву полину, ялівцю, ароматичні свічки або палички.

Почни обхід житла з порога, поступово просуваючись строго за годинниковою стрілкою, трохи затримуйся в кожному куточку.

Після завершення обходу біля вхідних дверей прочитай молитву, очищувальну будинок.

«Господи Ісусе Христе, Сине Божий. Захисти мій будинок від лютої заздрості і від напуску злісних людей. Допоможи мені очистити свій будинок від власної і насланого скверни.

Від лайки і погані, від злості і заздрості, очисти мій будинок. Збережи наш будинок від руйнування, пожежі і осквернення. Так нехай же гніздиться в ньому мир та любов. Нехай буде воля твоя. Амінь».

Людина під час сну найбільш беззахисна, тому в нічний час вплив негативної енергії особливо сильно. Щоб не спровокувати розлади психіки і організму, приділи увагу організації спальні за правилами феншуй.

Будьте обережні з дзеркалами в хаті: ні в якому разі не зберігай розбиті, надколоті або тріснуті. Поводься з ними шанобливо, контролюй свої думки і дії, коли дивишся на своє відображення.

Жіноче здоров’я і щастя безпосередньо залежать від гармонії в будинку. Викинь речі, що приносять біди. Допомагай добрій енергії проникнути в твоє житло.

Джерело.

Related Post

facebook