fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Події
“Швидка їхала аж 17 хвилин”: соцмережі розбурхала смерть 62-річного чоловіка

В Києві від ішемічної хвороби серця помер 62-річний чоловік. Як стверджують рідні, чоловіка можна було врятувати, якби карета “швидкої допомоги” приїхала вчасно.

Про цей трагічний випадок на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав Голова Всеукраїнської спілки парамедиків Ярослав Вус.

За його словами, коли в чоловіка стався напад, надати першу допомогу намагалася його дружина.

“Петро був вдома з дружиною, сів на стілець і втратив свідомість. Дружина одразу зателефонувала в швидку та сказала: “Серцевий напад, втрата свідомості”. Що було далі? Уявіть – дружина розпочала серцево-легеневу реанімацію. Вона дійсно тиснула на грудну клітину, намагаючись підтримувати мозок чоловіка живим. З диханням їй не все вдавалося, але вона великий молодець”, – написав Вус.

Проте медики, які приїхали на виклик аж через 17 хвилин, нічим не змогли зарадити.
“Диспетчер намагався знайти вільну бригаду, адже бригади, що відповідали за район, у якому мешкав Петро, всі були зайняті. Думаєте, тоді були пацієнти в гіршому, ніж Петро, стані? НІ! Але було безліч викликів на ГРВІ, високу температуру і навіть зламаний вказівний палець! Шукали вільну бригаду і в інших районах, та фактично всі найближчі бригади були зайняті непрофільними, незаконними викликами. Бригада звільнилася, приїхала до Петра, старалася та…” – написав Вус.
За словами голови спілки, у смерті винен кожен українець, який хоча б раз викликав “швидку” марно.

“Законодавчо бригада мала приїхати за 10 хвилин. Це ж місто, та й виклик екстрений. Але…. Звідки взятися бригаді, якщо всі зайняті якимись незрозумілими викликами? То зрозуміли хто винен? Винен кожен із нас, хто хоча б один раз у свому житті марно викликав швидку, а при відмові диспетчера вислати бригаду одразу грозив скаргою. Ось так і живемо. Петро став жертвою неосвіченості власного народу. На жаль”, – написав Вус.

Пост викликав активне обговорення та шквал критики, адже не всі користувачі соціальної мережі погоджуються з Вусом.

Читайте також: Дружина загиблого КОРДівця розповіла подробиці трагедії

Джерело

Related Post