fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
Сім’я згоріла в дніпровській висотці

Під час пожежі в п’ятиповерховому будинку міста Дніпро загинула сім’я.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій. Пожежа охопила будинок вночі 13 жовтня. Осередок вогню розміщувався на четвертому поверсі.

Мешканці будинку відчули різкий запах диму та викликали пожежників. Рятувальникам вдалося евакуювати чотирьох людей, які були на четвертому поверсі. Вогонь загасили о 02:21.

51-річна власниця квартири, де виникла пожежа, та її 33-річний син загинули. Поки не вдалося встановити причини загоряння.

Читайте також: Смертельний алкоголь косить українців: кількість жертв знову зросла

Джерело

Related Post