fbpx
Breaking News
Поїхала я у відрядження і хлопцеві про це розповіла. Ну поїхала я значить гроші заробляти, приїхала вранці другого дня, порадувати коханого таким хорошим сюрпризом, заходжу в квартиру, а там мій наречений з якоюсь дівчиною розвaжається. Красива дівка років 20. Сіла я на стільчик, дивлюся на них і мовчу
Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя
-Я всім заважаю. Ти тільки не віддавай мене в інтернат, не давай, бабусю, миленька, я тебе благаю. Мама не бере, і тато не хоче, а тобі в лікарню треба, я ж чув, ти мамі говорила, питала, куди мене діти? Може мені краще піти на небеса до ангеликів, бабусю? 
Салат, який я готую кожного разу, як тільки до мене їде дочка з зятем. Він дуже цікавий, оригінальний, а головне, не такий як усі. Рецепт, який вартує вашої уваги!
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Інтернет
“Синій кит”: що думають про “групи смерті” самі діти

Хвиля обговорення гучної гри , яка підштовхує дітей на самогубство, торкнулася всіх – і дорослих і дітей. Батьки панікують, перевіряють гаджети дітей, посилюють контроль. Але що про все це думають діти?

Про те, навіщо насправді підлітки використовують інтернет, і що думають про “синій кит”, пише видання The Village .

” Нормальні люди сідають ввечері за книгу, а моя мама читає переписку дочки. Незважаючи на те що мені вже 16, вона має доступ до всіх моїх профілів у соціальних мережах: читає всі мої записи в Instagram, у” ВКонтакте “, в WhatsApp” , – розповідає 16-річна дівчинка, і додає, що вона розуміє мамине хвилювання і турботу, але своїх дітей так контролювати не буде. Що ж стосується “груп смерті”, то ними дівчина не цікавиться, так як використовує інтернет в цілях пізнання світу і для навчання.

А ось 13-річний Дмитро зізнався, що чув про “Синього кита”, але щиро дивується, чому навколо них такий галас. На його думку таким квестом може зацікавитися тільки підліток з розхитаною психікою.

Я чув про гру “Синій кит” і думаю, що в неї грають тільки маленькі і дурні діти з несформованою психікою. Вони не можуть вирішити свої проблеми і думають, що звести рахунки можна тільки з життям. Хоча насправді вони навіть не розуміють, на що йдуть”, – Говорить він.

Ще один 16-річний підліток розповів, що вперше про цю гру він почув від батька і однокласників, хоча інтернетом користується виключно для спілкування в соціальних мережах.

” Про” групи смерті “я чув від тата і від однокласників. Мені здається, це якась дурна дурниця, яка насправді не працює. Ну як можна добровільно грати в гру і померти? Я не заходжу ні на які сайти, крім “ВКонтакте”, YouTube і Instagram, де я підписаний на різні розважальні паблік, які піднімають настрій “, – розповідає підліток.

Читайте також:На Прикарпатті чоловік віддав 200 тисяч гривень за “виграний” автомобіль 

14-річна Елеонора зізналася, що знає про “групи смерті” і серед її знайомих є люди, які брали участь в грі, але змогли вчасно зупиниться. Однак, сенс цієї затії їй не зрозумілий, адже ні до чого хорошого він привести не може.

” Я чула про” групи смерті “. Це страшне явище: я знаю хлопців, які увійшли в” гру “, але їм вчасно вистачило розуму зупинитися. Насправді ці” ігри “- велика дурість. Навіщо в них грати? Щоб померти? нікому не стане від цього добре, тільки боляче. Але ж у людини все життя попереду ” , – говорить вона.

Джерело.

Related Post