fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
Скандал в Одеській області: останки бійця виявилися нікому не потрібні

За справу взялися волонтери

В Одеській області розгорівся скандал. Як повідомляє волонтерська пошукова організація “Союз “Народна пам’ять”, місцевий житель знайшов в своєму дворі останки бійця, а чиновники навіть не знають, як з ними вчинити.

Зазначимо, що мова йде, швидше за все, про бійця, загиблого в роки Другої світової.

“Цікава і вельми нестандартна історія трапилася з жителем села Троїцьке: людина проводила ремонтні роботи на своєму присадибній ділянці і випадково виявив людські останки. Треба сказати, що чоловік виявився добропорядним – він одразу зателефонував до поліції і повідомив про цю знахідку. Правоохоронці одразу ж приїхали на виклик. Оглянули ділянку і, власне, саму знахідку. Обмежилися складанням формальних папірців і були на тому. Що робити з останками, кому їх здавати – вони не знали”, – розповіли пошуковики.

У “Союзі” запевняють: поліцейські залишили чоловіка наодинці з його проблемою. На допомогу прийшов інтернет, де вдалося знайти інформацію про пошукових системах.

“Зараз пошуковики взяли ситуацію з останками під особистий контроль – вони вживуть усіх заходів для того, щоб встановити долю загиблої людини, його особистість”, – підкреслили в “Союзі”.

Читайте також: Українська співачка вийшла за героя АТО

Джерело

Related Post