fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Україна
Скільки коштуватиме навчання юристів в 2016 році

Відповідне дослідження щодо контрактного навчання в 20 кращих українських вишах провели “Вести”.

Як розповіли в приймальних комісіях вишів, ціна контракту складалася з урахуванням рівня інфляції, який в минулому році склав 46%, і суми витрат на навчання студентів – зарплату педагогам, комунальні послуги, закупівлю навчальних матеріалів та ін. Найбільше вартість контракту виросла в столичних вишах.
На 8000 грн. подорожчав контракт на спеціальність “Право”, бакалавр, в Києво-Могилянській академії – за рік навчання доведеться викласти 36 000 грн. За ту ж спеціальність контрактники в КПІ заплатять в цьому році 22 000 грн, а було – 15 400.
У Львівському національному університеті ім. І.Франка навчання коштує 20 009 грн. (заочне – 14 006 грн.), в КНЕУ ім. В.Гетьмана стаціонар коштує стільки ж – 20 тис. грн., а ось заочне навчання набагато дешевше – 8 тис. грн.

На 9000 грн дорожче, ніж в минулому році, обійдеться нині навчання за спеціальністю «Право», рівень – бакалавр, в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка – 44 000 грн за рік. Заочне навчання за тією ж спеціальністю обійдеться в 28 тис. грн.

Читайте також: В УКРАЇНІ БУДУТЬ ОДРУЖУВАТИСЯ ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ

У Національному університеті ім. Я.Мудрого навчання коштує 22 900 грн (заочне – 13 тис. грн). А ось в НУ “Львівська політехніка” та Національному гірничому університеті за навчання за спеціальністю “Право” прийдеться заплатити 14 тис. грн (заочка – 7 200 і 7 450 відповідно).

Недорахуватися контрактників через збільшених цін виші не бояться. Навіть незважаючи на те, що число нинішніх абітурієнтів у зв’язку з демографічним спадом зменшилось на десять тисяч. На думку керівників навчальних закладів, бажаючих піти на контракт не стане менше, оскільки в цьому році на 11% було скорочено кількість бюджетних місць.

Джерело.

Related Post