fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
Україна
Скільки Україна спожила газу за 2016 рік: підрахунки вражають

За минулий рік Україна закупила газу майже на 33 % менше, ніж у 2015 роком.

Про це свідчать оперативні дані ПАТ “Укртрансгаз”.

Натомість агентство “Інтерфакс-Україна” наводить дані, де в грудні 2016 року імпорт становив 1,659 мільярдів кубометрів газу, що в 3,7 рази більше, ніж в грудні 2015 року 444 мільйонів кубометрів.

З боку Словаччини в минулому місяці було імпортовано 1,302 мільярдів кубометрів, Угорщини – 227 мільйонів кубометрів, Польщі – 129,7 мільярдів кубометрів.

Як повідомлялося, Україна не імпортує природний газ за контрактом з “Газпромом” протягом 13 місяців, закуповуючи ресурс виключно на своєму західному кордоні.

До слова, нещодавно Україна та Польща підписали угоду про взаємодію своїх газотранспортних систем, аби налагодити транспортування газу через “норвезький коридор” в напрямку Східної Європи.

Читайте також: У ЯКІЙ ВАЛЮТІ КРАЩЕ ЗБЕРІГАТИ ЗАОЩАДЖЕННЯ

Джерело.

Related Post