fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Україна
Скільки днів українці відпочиватимуть у 2017 році

Трудове законодавство України передбачає офіційно 11 неробочих днів, два з яких – Новий рік та Різдво – українці вже встигли відгуляти.

У соцмережах вже розпочалась дискусія щодо доцільності такої кількості вихідних та традиції переносу неробочого дня на понеділок, якщо свято випадає на суботу або неділю (зокрема, як це було цьогоріч з 1 та 7 січня).

Однак варто зазначити, що традиція переносу свят на понеділок є не лише в Україні, а й, зокрема, у США. Та й кількість вихідних в Україні, у порівнянні з деякими країнами, не така вже й велика.

Читайте також: МОЖЕ, ВЖЕ ДОСИТЬ ЛЮБИТИ ДІТЕЙ?

Джерело.

Related Post