fbpx
Breaking News
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
З батьками завжди були добрі стосунки. Однак все змінилося, коли мені виповнилося тринадцять років. Батьки вирішили, що тепер настав ідеальний час для того, щоб наpoдити другу дитину. Через рік вони здійснили свій задум, і у мене з’явився брат. І все почалось…
Посмішка зникла з обличчя Вадима. Нарешті, він вимовив: – Зіна, ти ж знаєш, у мене є вже дитина, поки я не розлучився – не час заводити дітей. Давай почекаємо, ну, не зараз, дорога. Ще встигнемо – сказав Вадим, обіймаючи Зіну за плечі.
Від цих моїх лінивих мантів всі мої домашні в захваті! Наче “тяп-ляп і готово!” – а як же смачно! І головне – ситно, всі нагодовані!
Економіка
Сотні тисяч гривень: які штрафи загрожують недобросовісним роботодавцям

Недобросовісним підприємцям, які офіційно не оформляють людину на роботу або затримують виплату заробітної плати, загрожують багатотисячні штрафи.

Про це в ефірі Чорноморської телерадіокомпанії, відповідаючи на питання “Обозревателя”, розповіла адвокат Ірина Кальницька.

За словами фахівця, найбільші штрафи призначені за неоформлення у штат працівника.

“І коли підприємець працює з людиною на основі договору про підряд, що дуже часто буває, а також за затримку заробітної плати. Цей штраф накладається за кожного співробітника, а потім підсумовується в один величезний штраф. Це найбільші штрафи, якщо ми говоримо про порушення зі сторони роботодавця”, – зазначила Кальницька.

Вона пояснила, що ці штрафи – не єдине покарання, яке загрожує нечесним підприємцям.

 “Хотілося б ще попередити роботодавців, що це тільки фінансова відповідальність, а ще існує адміністративна відповідальність, якщо ви не фізична особа-підприємець. Крім того, існує кримінальна відповідальність. І на це все звертають увагу і все це перевіряють”, – наголосила експерт.

Юрист зазначила, що приховування порушень або перешкоджання перевірці обернеться для бізнесменів не меншими штрафами.

“Підприємцям, які не допускають інспекторів або перешкоджають процедурі перевірки, загрожує штраф, сума якого залежить від того, що перевіряється. Якщо предметом перевірки є приховані трудові відносини, то штраф становитиме 320 тисяч гривень. А штраф за неоформлення у штат, якщо це буде виявлено під час перевірки, складе 96 тисяч гривень”, – попередила Кальницька.

Читайте також: Набагато більше, ніж «мінімалка»: де і скільки готові платити українцям

Джерело

Related Post