fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Стало відомо, куди режим Януковича подів 3 млрд доларів російського кредиту

Велика частина грошей була спрямована всім бюджетникам з метою втримати владу, повідомив Матіос.

Колишній президент Віктор Янукович і його оточення були змушені продавати державні інтереси України в інтересах РФ, оскільки скарбниця була розграбована, і без російської підтримки Янукович позбувся б влади ще в кінці 2013 року. Про це в ефірі програми “Шустер LIVE” заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

“Ця вся компанія була приречена розвернутися в інтересах сусідньої держави і здавати, продавати державні інтереси”, – зазначив він.

За словами головного військового прокурора, в матеріалах у кримінальних справах бізнесмена Сергія Курченка і екс-міністра доходів і зборів України Олександра Клименка слідство з’ясувало, куди пішли гроші російського кредиту, взятого в грудні 2013 року.

“Ми досліджували через казначейство, через інші інструменти, куди ж поділися 3 млрдт дол., Взяті в борг у Росії, які прийшли вже під час революції … Більше 800 млн дол. були відразу, навіть без заходу в Україні, спрямовані на погашення божевільних боргів з величезними процентними ставками по кредитах України”, – розповів він.

Решта грошей, за словами Матіоса, були спрямовані бюджетникам.

“Вдумайтеся, більше 2 млрд дол. Було виплачено всім бюджетникам, всім, хто був причетний до влади, щоб влада встояла. Не було б цього кредиту, революція б закінчилася до Нового року без крові. Але вливання і підтримка тих, кого патологічно грабувала держава, дала їм можливість ще протягнути і привести до таких трагічних подій”, – підкреслив він.

Військовий прокурор додав, що чиновники Януковича вимивали державний бюджет, будували за крадені гроші “вертолітні майданчики” і садиби, на зразок “Межигір’я”. А стратегічні підприємства продавалися пов’язаним з екс-президентом бізнесменам.

Матіос додав, що безліч справ, які розслідуються прокуратурою стосовно оточення Януковича, можуть звести в одну справу про державну зраду.

Раніше Україна подала до високого суду Англії заперечення проти позову РФ по боргу в 3 млрд доларів.

Нагадаємо, Україна отримала від РФ кредит в 3 млрд дол. При президенті Вікторі Януковичі в грудні 2013 р. Київ наполягав на визнанні боргу комерційним з його подальшою реструктуризацією і списанням частини заборгованості. У свою чергу Росія відмовилася від реструктуризації на умовах, прийнятих приватними кредиторами України, і зажадала визнати борг державним.

Читайте також: МОДНИЙ ОБРАЗ ВІД ТІНИ КАРОЛЬ: СПІВАЧКА НОСИТЬ СПІДНИЦЮ ЗА 2,5 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ З БОТИЛЬЙОНАМИ ВІД LOUIS VUITTON

Джерело.

Related Post