fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Здоров'я
Стало відомо, який штам грипу ходить Києвом і хто в групі ризику

У КМДА розповіли, який різновид грипу вже зафіксували у столиці.

Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, у столиці фіксують переважно віруси грипу штаму А Н3N2.

Він уточнив, що на сьогодні зареєстровано майже 18 тисяч хворих грипом і гострими респіраторними вірусними інфекціями.

“З них 12 091 дитина у віці до 17 років. Показник захворюваності на 100 тисяч населення міста становить 614,2 і перевищив показник захворюваності минулого тижня на 6,2%. Проте захворюваність грипом і гострими респіраторними вірусними інфекціями в столиці на 13% нижче епідемічного порогу для цього тижня”, – цитує Поворозника прес-служба КМДА в четвер.

Найбільший відсоток захворюваності грипом і гострими респіраторними вірусними інфекціями реєструється серед дітей у віковій групі від 0 до 4 років.

Згідно зі статистикою Всесвітньої організації охорони здоров’я, у групах ризику перебувають люди віком понад 65 років, діти до трьох років, пацієнти з хронічними захворюваннями легенів або серцево-судинної системи.

“При появі таких симптомів як температура, кашель, нежить, біль у горлі та м’язах негайно звертайтеся до лікаря, ретельно виконуйте його призначення, максимально обмежте контакт з оточуючими. І в жодному разі не займайтеся самолікуванням!” – наголосив чиновник.

Читайте також: ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ В УКРАЇНІ: ЯК ОТРИМАТИ МАКСИМАЛЬНУ ВИГОДУ ВІД ШОПІНГУ

Джерело.

Related Post