fbpx
Breaking News
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Цi рядки пoвинен прoчитати кoжен: Мої дорогі діти! Завтра ви приїдете до мене в гості, тому що завтра у мене ювілей. Ви побачите, що я старію. Будь ласка, будьте терплячі і спробуйте зрозуміти, через який етап життя я зараз проходжу… 
Шоу-бізнес
Стали известны подробности съемок нового сезона Шерлока
Все подробности нового сезона Шерлока хранятся в строжайшем секрете, но фанаты всегда успевают следить за косвенными “уликами”, которые могут пролить свет на следующие серии.
Бенедикт Камбербэтч в образе Шерлока Холмса
Бенедикт Камбербэтч в образе Шерлока Холмса
pbs.org

В следующем сезоне на экране появится маленький Шерлок Холмс. Именно такие выводы напрашиваются после рассмотрения заметки на сайте Screen Terrier. В объявлении сообщается, что создатели сериала ищут актера на роль маленького Шерлока. Сообщается, что мальчик появится в нескольких флэшбэках.

Идеальный претендент выглядит следующим образом: мальчик шести лет, ростом 107–116 см с синими глазами и темными кучерявыми волосами.

Съемки следующего сезона начнутся 27 июля и пройдут в Кардиффе, Уэльс. Отметим, что Шерлок отличается “семейностью“ актерского состава: родителей главного героя сыграли мама и папа самого Бенедикта Камбербэтча, маленького Шерлока – сын сценариста Стивена Моффата, а жену Ватсона Мэри – возлюбленная Мартина Фримана.

 

Источник

Related Post