fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Здоров'я
Студенти франківських університетів зібрали для пенсіонерів понад 3000 гривень

У п’ятницю, 30 вересня, в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті завершилась благодійна акція Карітасу “Молодь дбає про літніх людей”. Мешканці пансіонату отримали подарунки, які для них зібрали студенти тутешніх університетів.

Акцію присвятили Дню людей похилого віку. Студенти кажуть, що намагалися залучити до чотириденної акції (з 26 до 30 вересня) якомога більше людей. Для цього робили рекламки, а у ПНУ імені Стефаника – відеоролик.

Соціальний працівник пансіонату Ірина Слободян розповідає, що зараз у них 185 хворих, серед яких – 135 “лежачі”.

“Ми дуже вдячні за допомогу волонтерів, це дуже важливо”, – каже Ірина Слободян.

Читайте також: На Прикарпатті хворий на ДЦП ледь не вмер з голоду

img_20160930_151905_hdr       img_20160930_150304_hdr

Джерело.

Related Post