fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Економіка
Субсидію видадуть боржникам комунальних послуг – Розенко

Субсидію можна отримати навіть за наявності боргу за компослуги, при цьому погодивши графік виплати заборгованості.

“Якщо людина не може заплатити за житлово-комунальні послуги, то може скористатися системою субсидій. І держава оплатить частину за неї, – сказав віце-прем’єр України Павло Розенко. – Субсидію можна отримати навіть маючи борг за житлово-комунальні послуги. При цьому необхідно узгодити графік виплати боргу, але субсидія буде надана”.

Віце-прем’єр також зазначив, що зі скаргами на якість житлово-комунальних послуг потрібно звертатися в місцеві органи влади, оскільки комунальні підприємства, які є постачальниками послуг, підпорядковуються місцевій владі.

Читайте також: 25-РІЧНА ДОЧКА ЖАН-КЛОДА ВАН ДАММА ПОВТОРИЛА ТРЮК БАТЬКА

“Необхідно звертатися до міської влади, в органи місцевого самоврядування, які контролюють діяльність підприємств, що надають послуги. Якщо місцева влада не захоче допомагати, то треба зробити відповідні висновки і на наступних виборах голосувати за тих, хто буде відстоювати інтереси громади”, – зазначив він.

Джерело.

Related Post