fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Світ
Суворі будні комплектувальників iPhone в Китаї

Після тривалих звинувачень у важких умовах праці і низькій зарплатні, компанія нарешті допустила журналістів побачити на власні очі, як відбувається виробництво найпопулярніших гаджетів та в яких умовах працюють спеціалісти на величезному заводі. До цього усі деталі виробництва на заводі трималися в цілковитій таємниці.

Перед початком роботи сотні робітників вишиковуються для ранкової переклички. Для цього контролер, проходячи повз робочих, сканує їх бейджики за допомогою спеціального пристрою iPad. Така система перевірки присутності дозволила економити час та запобігати понаднормовій роботі, у чому довгі роки звинувачували компанію. Опісля комплектувальники вишиковуються в чергу, проходять через турнікети безпеки і йдуть на комплектуючу лінію. Усіх співробітників обов’язково перевіряють металошукачами на предмет виявлення будь-яких спроб зайнятися промисловим шпіонажем. Після чого усі робітники підіймаються сходами, які завішані спеціальними сітками для того, що запобігти нещасним випадкам чи спробі самогубства.

Як зазначив глава заводу Джон Шеу, нова система для контролю виробництва дозволяє відстежувати, чи не працюють робочі занадто багато. Система забезпечує більш високий рівень прозорості доходів. За допомогою сенсорних терміналів кожен працівник може перевірити, скільки він заробив, скільки годин працював, щомісячні доходи і розтрати.

Читайте також: Розкрито собівартість iPhone 7: що найдешевше в флагмані

Джерело

Related Post