fbpx
Суспільство
Свідки розповіли подробиці кривавого вбивства військової лікарки на Львівщині

Затриманий відмовляється свідчити, проте у прокуратурі не мають сумнівів щодо його відповідальності.

На Львівщині, в одному з військових містечок Яворова, сержант зарізав військову лікарку, йдеться у сюжеті ТСН.

У наметі 26-річний контрактник пив горілку з двома жінками – своєю нареченою-психологом та фельдшером. Святкували начебто заручини. Свідки розповіли, що чули сварку. Імовірно – через ревнощі. Конфлікт завершився різаниною.

Поліція каже, що військовий завдав лікарці два удари ножем у серце, а потім ще й перерізав їй горло. Чоловіка затримали, свідчити він відмовляється.

Сталося це в одному з військових містечок Яворова. У наметі 26-річний контрактник пив горілку з двома жінками – своєю нареченою-психологом та фельдшером. Розпочалася сварка, військовий завдав лікарці два удари ножем у серце, а потім іще й перерізав їй горло.

Відомо, що і загибла, і підозрюваний родом із Херсонщини, були на передовій. Служили вони за контрактом у бригаді, яка дислокується на Одещині, й нині цей підрозділ проводив навчання на Яворівському полігоні.

“Весь його одяг в крові, ніж. Це все вказує на те, що вбив він. Причетність його нареченої ми теж відпрацьовуємо і не відкидаємо, можливо, вона допомагала, можливо, тримала її”, – розповів військовий прокурор Львівського гарнізону Владислав Савинець.

Читайте також: СУБСИДІЇ ДОВЕДЕТЬСЯ ПОВЕРНУТИ: КОМУ І ЯК ПЕРЕРАХУЮТЬ ЗНИЖКУ В КІНЦІ КВІТНЯ

Джерело.

Related Post

facebook