fbpx
Breaking News
Домашній крем Рафаелло – це така божественна смакота! Готувати такий крем просто, всього 4 інгредієнти, але важливо, щоб були використані якісні продукти. Ідеально пасує до свіжого білого хлібу, гарячої кави або чаю.
Поки теревеніла з подружками, які зайшли несподівано на каву, приготувала це сирно-шоколадно-цитринове диво. Смак приголомшив навіть мене – така вийшла насолода!
Сало в цибулинні завжди готувала мая бабуся, і мене навчила. Запевняю: смачніше не буває! Колір, аромат, смак – все неперевершено!
Дуже люблю готувати салат «Веселка». Для нього, окрім яєць, нічого варити не потрібно. А смак – словами не передати, потрібно лише пробувати!
В той день я розповіла чоловікові про зрaду і попросила піти. Увечері про все розповіла коханому. Думала, що він зараз зрадіє. АЛЕ! Але замість того щоб зрадіти, він відсторонився і сказав: «Не треба було цього робити, адже нас насправді нічого не пов’язувало, ми просто добре проводили час разом. Я не хотів тобі казати, але у мене є дружина і двоє дітей і я зовсім не планував розлучатися»
життєві історії
Такoго вчинку від свекрухи я аж ніяк не сподівалася. Мене просто всю трясло від злості. Оcь навiщо тaк рoбити? Я мaло не поcивіла за тi хвилини

Такoго вчинку від свекрухи я аж ніяк не сподівалася. Мене просто всю трясло від злості. Ось навіщо так робити? Я мало не посивіла за ті хвилини

Мій чоловік поїхав до своєї мами, допомагати з ремонтом. А я з донькою залишилися вдома. Ганні менше року і весь час я приділяю їй. І ось прийшла пора обіднього сну. Я її поклала в її ліжечку, і сама прилягла на диван, як раз поруч, щоб доглядати за малям. За матеріалами

Так заколисуючи дочку я заснула разом з нею. Заморилася за півдня. І ось прокинулася я через деякий час, а Анютки поруч немає.

Двері в кімнату були закриті, а вікно навпаки – відкрито навстіж. У мене всередині все похололо, ноги стали ватяними і я стала крuчaти не своїм голосом. Але нічого не змінилося, дочки не було. Я підійшла до вікна і з острахом подивилася вниз. Там нікого не було.

У паніці я стала перевертати весь будинок, але Ані ніде не було. Знайшла телефон з пропущеними викликами від чоловіка і стала дзвонити йому. Правда я не пам’ятаю, що збиралася йому сказати.

Коли мій суджений взяв трубку, я відразу стала просто крuчaти, що наша дочка пропала, потрібно викликати поліцію, потрібно щось робити.

На подив, голос у чоловіка був спокійним, я б сказала пiдлим. Він запитав так з посмішкою, що Анну загубила?

Де вона ?, – вже зі злістю сказала я.

З мамою гуляє.

Загалом, поки ми заснули мій чоловік привіз свою маму до нас. Вона тихенько зайшла в квартиру і побачила, що ми спимо. Будити нас не стала, а тихенько пробралася на кухню. Потім Аня прокинулася, а мені хоч би що, тому свекруха вирішила взяти і піти з нею погуляти.

Читайте також:НУ НЕ МОГЛА НЕ НАПИСАТИ! ВИПАДКОВА РОЗМОВА БАБУСІ Й ДІДУСЯ, ЯКУ Я НІКОЛИ НЕ ЗАБУДУ

Далі я вже не слухала і скинула виклик. Стала тремтячими руками набирати номер свекрухи.

– Ви де ?, – відразу запитала я.

Свекруха відповіла, що вони в парку гуляють і все у них в порядку. Вона просто забрала дитину, щоб не заважати мені спати. І вікно спеціально відкрила, щоб я тут з глузду з’їхала.

Я побігла в парк і відібрала в свекрухи дочку і ключі від квартири забрала у неї. Мене просто всю трясло від злості. А свекруха мені ще в слід крuчала, що не можна вдень спати, що у мене є дeкрeт і потрібно за дитиною дивитися, а то вона всякого може накоїти, поки мама спить.

Аня стала дуже вередувати, тому сперечатися зі свекрухою я не стала. Потрібно було дитину заспокоїти. А її капрuзи позначали тільки одне, що вона не виспалася. Та ще в чому спала дитина, в тому її на вулицю й потягли.

Зрозуміло було, що свекруха вирішила просто познущатися наді мною. Відносини у нас так собі. А коли чоловік приїхав, всі вуха йому прожужала, що Вона ж добрий учинок зробила, а я у неї ключі відібрала і насвaрила.

Пізніше я чоловікові виклала свою версію подій і повірив він слава Богу, мені. Знає свою матінку.

Ось навіщо так робити? Я мало не посивіла за ті хвилини. Я нормальна мати і ясна річ, буває втомлююся.

Related Post