fbpx
Breaking News
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Інтернет
Татко тролить доньку, яка робить спокусливі селфі

Багато батьків люблять розігрувати своїх дітей, але деякі доходять до того, що викладають це в інтернет на загальний огляд.

Про це пише Daily Mail

Кріс Мартін з Вашингтона спокійно викладає пародії на селфі дочки і сина для задоволення своїх шанувальників. Батько публікує свої фотографії у відповідь на оригінальні пости дітей в соціальних мережах.

“Моя дочка викладала сексапільні селфі, і замість того, щоб намагатися їй це заборонити, я подумав, що є кращий вихід”, – розповів Кріс Мартін.

Читайте також: Пачка презервативів зробила з Козловського посміховисько

Веселий татусь зображує дакфейс на селфі в дзеркалі. Як і в оригіналі, на Кріса Мартіна піжамні штани, короткий топ і намальоване татуювання, що виглядає з-під одягу.

На іншому фото Кріс намалював собі перманентним маркером аналог татуювання дочки і надів пластмасовий вінок з листя, щоб спародіювати знімок Кессі в Snapchat. Цим постом поділилися понад 15 тис. разів.

Кріс Мартін намалював собі майже такі ж стрілки на очах і манірно склав губи для фото.

Батько скопіював наряд дочки, надівши джинси, білий укорочений топ і фланелеву сорочку. Правда, у тата не такий плоский животик, як у Кессі.

У коментарі до одного зі знімків Кріс написав, що не подумав, коли використовував перманентний маркер для своїх пародій. “Мені знадобилося три дні, щоб його змити. Лол”, – говорить відчайдушний татко.

Він навіть виклав фотографію, де пародіює свого сина на честь його дня народження.

Дочка не дуже задоволена витівками батька. Вона написала в твіттері, що він їй докучає.

Related Post