fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Шоу-бізнес
Телеведуча Катя Варнава виходить заміж за відомого танцюриста

Знаменита виконавиця Анна Сєдокова часто говориь невпопад, при цьому видаючи чужі таємниці. Це вже стало своєрідною коронною фішкою зірки. От тільки які наміри у співачки зрозуміти важко.

Цього разу Сєдокова вирішила «злити» чергову свою подругу і привітала їх з статусом нареченої і нареченого.

Хоча це привітання і прозвучало ніби в контексті робочих відносин, оскільки Костянтин Мякіньков і Катерина Варнава знімалися разом у кліпі Сєдокової у ролі закоханих нареченої і нареченого, проте менше питань від цього не стало.

Том зараз про одруження Костянтина Мякінькова і Катерини Варнави пліткують всі, кому не лінь: шанувальники, недруги і ЗМІ.

Читайте також:ЗІРКА “1+1” ЮЛІЯ БОРИСКО РОЗКРИЛА СІМЕЙНІ ТАЄМНИЦІ

Джерело.

Related Post