fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
Шоу-бізнес
Телеведуча Оксана Байрак показала свого молодого бойфренда (фото)

Телеведуча і режисер Оксана Байрак закохалася. Її обранцем став особистий тренер Гоша.

Оксана Байрак останнім часом просто-таки світиться. Кажуть, режисерку жіночих мелодрам пронизала стріла Амура.Нового бойфренда Оксани звуть Гоша, і він VIP -тренер.

Парочка познайомилася під час запису програми Давай одружимося. На ефір Гоша прийшов як сват свого друга.

Симпатичний хлопець з атлетичною статурою просто зачарував Оксану. Після передачі Гоша і Оксана обмінялися контактами, щоб продовжити спілкування. До того ж, Байрак найняла чоловіка в якості свого тренера.

Пізніше Оксана і Гоша почали зустрічатися поза тренуваннями, багато спілкуватися про музику, літературу, і таке інше. Знаменитість “знайшла” хлопця і красивим, і розумним.

Як не дивно, очевидці розвитку їх відносин кажуть, що їх роман почався з розмов про творчість Достоєвського.

Просто на тренуваннях парочка обмінювалася враженнями про твори Федора Михайловича. Завдяки таким тренувань, Байрак, скинула 8 кілограмів.

Читайте також: Доманський вперше показав країні всій своїх дітей і спокусливих дружин(фото)

Джерело.

Related Post