fbpx
Лайфхаки
Виміряйте розмір своєї руки! Виявляється, це може багато що про вас розповісти…

Про тих, хто вміє здорово щось майструвати, ремонтувати, лагодити, кажуть, що у них золоті руки. А ось тих, хто примудряється все тільки ламати, бити чи упускати на підлогу, вважають людьми, у яких руки ростуть з п’ятої точки. Ми не будемо визначати, у якогось які верхні кінцівки. Ми надаємо нашим читачам унікальну можливість самим скласти свою характеристику розміру руки. Так-так, не тільки довжина пальців може розповісти всю правду про тебе.

Для проходження цього тесту не знадобиться навіть лінійка. Все гранично просто: спробуй виміряти однією рукою відстань від ліктя до зап’ястя іншої руки. Зміг дотягнутися — у тебе велика долоня, не зміг — маленька.

Маленькі руки

Володарі невеликих долонь люблять авантюри, не можуть сидіти на місці і, як правило, дуже ризикові. Вони не розкидаються по дрібницях, концентруючись на глобальних речах. Недолік уваги зазвичай змушує таких людей наступати на одні і ті ж граблі і здійснювати одні й ті ж помилки.

Більш того, власники маленьких долонь досить прагматичні. У спорах вони звикли спиратися на факти і логіку. Такі люди зазвичай легкі на підйом, тому вони беруться за справу відразу. Хоча часто їх запальність і ентузіазм грають з ними злий жарт.

Великі руки

Якщо твоя долоня більше середнього, швидше за все, ти — перфекціоніст, у якого не було проблем з математикою в школі. Довго і нудно сидіти над якимось проектом, вчитуватися в деталі, чіплятися до дрібниць — це про тебе. Ясна річ, коли йдеться про терміни виконання завдань, то тут ти пасеш задніх. Проте в плані якості роботи тобі точно немає рівних.

Між іншим, люди з великими руками досить гостро сприймають реальність і приймають все близько до серця. Такі особистості часто ставлять інтереси інших вище своїх, виконуючи функцію швидкої допомоги для оточуючих. І що найцікавіше, чудово усвідомлюють це, однак вдіяти нічого не можуть.

Читайте також: Як вибрати якісний матрац для здорового сну

Джерело.

Related Post