fbpx
Світ
Тільки Бог знає, скільки всього їй довелося пережити

Дівчина,  пережила в дитинстві щось таке, що наклало відбиток на все її життя. Це не тільки душевна травма, але і серйозні фізичні каліцтва. Проте Андреа Грант з Джексонвілля, що у Флориді, твердо стоїть на своїх двох і цілком щаслива!

Зараз їй 24 роки, але доля вже подарувала їй «сюрприз» – випробування, з яким впорався б далеко не кожен. Це сталося, коли дівчинці було 8 років. Вони з братом поверталися зі школи додому, коли поруч з дітьми стався вибух газу. Пожежникам вдалося їх врятувати, проте шансів вижити у малюків практично не залишалося…

Передати їх страждання неможливо: Андреа дуже сильно обгоріла – опіки 3-го ступеня на 80% тіла. Дітей перевезли в спецклініку в Техасі, де вони перебували під наглядом групи експертів, які і змогли їх врятувати.

Це стало справжнім дивом, проте попереду був тривалий шлях відновлення і реабілітації. Добрий десяток років Андреа з братом довелося боротися з наслідками того, що трапилося і назавжди залишило свій слід.

Проте дівчина прекрасно впоралася! Вона подорослішала і перетворилася на справжню красуню, хоч і зі шкірою, на якій залишив свої малюнки вогонь. Ці шрами залишаться з нею на все життя, але Андреа навіть не намагається їх приховувати.

andrea2

А тепер найважливіше – Андреа знаходиться на 37-му тижні вагітності, хоча лікарі стверджували, що вона не зможе виносити дитину довше місяця. На щастя, їх прогноз не підтвердився. Андреа не терпиться стати мамою і поділитися цією новиною з усім світом.

andrea4

Складно сказати, чи пощастило їй, але одне можна стверджувати абсолютно точно – ця дівчина щаслива і у неї все чудово. Вона відмінний приклад того, як люди справляються з іспитами, які їм підносить доля.

Читайте також: Фото вагітної жінки у київському метро “підірвало” соцмережу

Джерело.

Related Post

facebook