fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Шоу-бізнес
Тіна Кароль показала сина-підлітка в національному костюмі (фото)

Веніамін пішов в школу у Великобританії

Співачка Тіна Кароль порадувала шанувальників на сторінці в Facebook ексклюзивним фото. Тіна показала сина-підлітка, який пішов в школу в Великобританії.

У Лондоні 8-річний Веніамін вже встиг вивчити український гопак. На знімку хлопчик позує в національному костюмі козака.

В руках Веніамін тримає бутафорську шаблю.

sin-tini-karol

Читайте також: 46-річна Ума Турман приголомшила сукнею з прозорим подолом на кінофестивалі (фото)

Джерело

Related Post