fbpx
Події
Транспортне рішення: у Києві запроваджують єдиний разовий квиток

У такий спосіб столична адміністрація намагається полегшити пересування з одного берегу на інший

У Києві для комфорту пасажирів запровадять єдиний разовий квиток для поїздки міською електричкою, у трамваях на маршрутах №№4, 5 та автобусах №№59, 60, 61. Про це повідомляє Київська міська держадміністрація.

Зазначається, що квиток буде коштувати 6 гривень і дасть можливість заощадити, адже вартість проїзду в електричці становить 4 гривні, а в трамваї і автобусі – 3 гривні, що в сумі перевищує вартість єдиного квитка.

“Сьогодні розглядається можливість більш глибокого інтегрування міської електрички до транспортної мережі столиці. Одним із вірогідних та доступних варіантів до моменту впровадження Подільського мосту та Подільсько-Вигурівської гілки метрополітену є розвиток легкого рейкового транспорту – як альтернатива, що надасть можливість швидко та комфортно діставатись з лівобережжя до правобережжя міста”, – зазначив директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Майзель.

Читайте також: ЧЕРЕЗ НЕРОЗТОРОПНІСТЬ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ УКРАЇНСЬКИМ ВОДІЯМ НАРАХОВУЮТЬ ПОДВІЙНІ ШТРАФИ

Як стало відомо, придбати єдиний разовий квиток можна буде у касі швидкісного трамвая або електрички. Скористатися ним можна для проходу турнікетною групою, оснащеною спеціальними електронними валідаторами для проїзду в міській електричці, а також трамваях із зазначеними маршрутами, які теж обладнані валідаторами для зчитування інформації.

В адміністрації також відзначають, що квиток надрукований на термопапері та має систему захисту “свій-чужий”, що унеможливлює повторне використання.

За наявними даними, впровадження даного квитка заплановано на кінець серпня-початок вересня 2016 року.

Джерело.

Related Post