Політика
Три роки втікачами: де живуть і чим займаються Янукович і його свита

22 лютого виповнилося рівно три роки, як з України втік екс-президент Віктор Янукович. Разом з ним країну покинула його «свита» — десятки чиновників і силовиків різного рангу. Чим зараз займаються деякі з цих людей.

ЛИСТУВАННЯ І ДОНЬКА. «Віктор Янукович в офіційних документах вказав адресу в Ростові, але, за нашою інформацією, він там не живе. Фактично він проживає в Підмосков’ї, не виключено, що в Барвисі або Срібному Бору», — розповіли «Сегодня» джерела в правоохоронних колах.

Силовики не виключають, що ростовським будинком Янукович обзавівся спеціально для того, щоб мати можливість вести офіційну переписку з ГПУ і при цьому не розкривати свого справжнього місця проживання.

Як виявилося, адресою Януковича цікавляться не тільки силовики. Як раніше повідомляла «Сегодня», в 2014-му разом з Януковичем зникла і дончанка Любов Полєжай, яку активісти називали коханкою екс-президента. Полєжай втекла разом зі своєю донькою-підлітком Машею. Батько дівчинки, Єгор Полєжай, розповів «Сегодня», що за ці три роки донька не давала про себе знати. «Я вважаю, що їй не дають можливості зі мною зв’язатися. Я спеціально залишаю відкритою свою сторінку в соцмережі, щоб у неї була можливість мені написати. У мене немає навіть можливості привітати її з днем народження, — з сумом у голосі каже Єгор Полєжай. — Зателефонувати можу хіба що в дзвін — ніяких їхніх номерів у мене немає. Чи шукаю я доньку? Навіть якщо я знайду будинок, де вони живуть, мене туди не пустять. Можу сказати, що до зникнення був прецедент, коли вона знаходила мене через соцмережі. Думаю, так буде і наступного разу».

ВЖЕ НЕ СУДДЯ. Один з яскравих персонажів часів Януковича — суддя Родіон Кірєєв. Він запам’ятався тим, що у 2011-му виніс вирок Юлії Тимошенко. Прихильники Тимошенко навіть приносили під Печерський суд шибеницю, погрожуючи розправитися з суддею. Зараз він почав заново будувати свою кар’єру, але вже в Москві. Раніше були лише чутки, що Кірєєв пробує стати адвокатом. Тепер на офіційному сайті Адвокатської палати Москви зазначено, що Кірєєв став адвокатом і отримав свій реєстровий номер. Київський адвокат Кірєєва прокоментував ситуацію так: «Є підстави вважати, що це саме той Родіон Кірєєв».

А матір Родіона Кірєєва, Людмила, в одному з інтерв’ю розповідала, що дід Родіона був відомим адвокатом у РФ, тому, мабуть, Кірєєву-молодшому не важко піти по його стопах.

ІНШІ. Екс-прем’єр Микола Азаров особливо не ховається. Він активно роздає інтерв’ю російським ЗМІ, відвідує ток-шоу, пише книги, а нещодавно знову почав писати на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук». Екс-глава НБУ Сергій Арбузов керує Асоціацією «Центр економічного розвитку країн СНД» (займається аналітикою і захистом інтересів членів Центру). Про колишнього главі Міноборони Павла Лєбєдєва відомо, що він оселився в Севастополі і займається будбізнесом. Кримчани кажуть, що Лебедєв має відношення до однієї з місцевих газет.

Читайте також: 3 МІФИ ПРО ЗДОРОВИЙ СНІДАНОК

«Пшонка полюбив Ростов». Серед 11 розшукуваних топ-чиновників каденції Януковича значаться імена і декількох силовиків — від екс-керівництва «Беркута» до екс-глави МВС Віталія Захарченка та колишнього генпрокурора Віктора Пшонки. «Пшонка також у Росії, причому через якісь свої справи полюбив маршрут Москва — Ростов і назад. Не виїжджав ані в США, ані в країни Шенгену», — розповіли правоохоронці і додали, що відправляли в Росію запити з проханням повідомити дані про нього, але відповіді не надходило.

Джерело.

Related Post

facebook