fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Суспільство
Трирічна дівчинка розповіла мамі про знущання в дитсадку: повідомили деталі

Скарга маленької дитини про “дядю”, який торкався її в дитсадку, поставила на вуха поліцію, педагогів і психологів. Мама 3-річної Катрусі написала заяву до слідчих органів, ідеться в сюжеті ТСН.

Медики підтвердили наявність подразнення на тілі дитини, однак його природу має визначити тільки судово-медична експертиза, на котру потрібен час. Мама не поспішає з висновками, адже Катруся ладна фантазувати.

“Я подзвонила в поліцію не зі скаргою та криками. А подзвонила і сказала, що маю такі слова, таку картину. Що мені робити? Мені хочеться вірити, що це все придумане. От нещодавно в нас був випадок – баба, моя мама, примушувала її їсти. Ну, як примушувала? Треба поїсти борщику. Дитина підбігла до нас і сказала, що баба мене б’є”, – розповіла жінка.

У дитсадку кажуть, що на слідчому експерименті дівчинка у відповідь на прохання показати “дядю”, який із нею робив неприємні речі, вказала на поліцейського. Педагоги хвилюються, що через такі ситуації можуть постраждати їхні репутації. Однак психологи все одно радять батькам не ігнорувати навіть такі, здавалося б, нереальні скарги дитини.

“Закривати голову, що воно забуде – це неможливо. Не вибачає нервова система, психіка таких моментів”, – переконує психолог-консультант Людмила Копишинська. До того ж, діти не завжди можуть пояснити, коли саме з ними щось трапилося. Судмедекспертиза має поставити крапку в цій ситуації. Якщо дитина так фантазує, слід перевірити всі джерела, звідки вона могла набратися таких передумов для фантазій.

Читайте також: У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДВІ ЖІНКИ ЗА КЕРМОМ АВТО ПОТРАПИЛИ В ДТП: ПОСТРАЖДАЛИ МАЛЕНЬКІ ДІТИ

Джерело.

Related Post