fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
життєві історії
Троє дітей – не тягар, можна піти

Так зробив мій чоловік, який кинув мене з трьома дітьми напризволяще. Прожили ми 8 років в шлюбі, нapoдилися у нас дочка і два сини. Джерело

Трьох дітей ми планували. Але мабуть важка стала ноша чоловікові і він вирішив полегшити собі життя – зібрати валізу і піти.

Адже вночі погано висипається, весь вечір після роботи діти відволікають від відпочинку. Тут ще дружина пристає – відвези дочку сюди, сина туди. У всіх гуртки та секції.

Скільки грошей треба на родину заробити і все до копійки віддати. Троє дітей – це вам не жарт. Ще дружина з запитами – купи хліба, купи молока, яєць.

Чесно я взагалі від чоловіка нічого не просила ніколи: ні шуб, ні дорогих парфумів, нічого. Тільки продукти в сім’ю.

Мабуть йому стало дуже важко і він вирішив піти. Адже це найпростіше. Взяти і забути, і жити як ні в чому не бувало.

Читайте також: Нapoдила доньку, а чоловікові сказати побоялася

Пішов і навіть не згадав про дітей. Ні дзвінків, ні зустрічей, ні аліментів. Тільки дітям таке не скажеш, але по іншому вони не розуміють, де тато. Версія «у відрядженні» вже не прокатує.

Пройшов рік з того моменту. Я вийшла на роботу – потрібно годувати і одягати дітей.

Дякую моїм батькам, які встигають забирати їх зі школи і садочка, я працюю допізна. Це мої діти і я їх ніколи не кину!

Напевно ніколи не зрозумію – як одним днем ​​можна забути своїх улюблених дітей!

Related Post