fbpx
Економіка
“Це не кредит”: Гройсман пояснив, що таке розстрочка на оплату ЖКГ-послуг

Уряд вже заручився підтримкою парламентської коаліції в цьому питанні.

Сьогодні Кабінет міністрів України прийме рішення, яке дозволить ввести розстрочку на оплату комунальних послуг. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час звіту про півроку роботи уряду.

“Розстрочка – це не кредит, це не відсотки, це розстрочка. Якщо хтось із українських політиканів не розуміє, нехай скинуть мені свій e-mail, я їм поясню, що таке безвідсоткова розстрочка. Тобто якщо людині важливо оплачувати щомісяця повний платіж, то у людини є право без відсотків, без штрафів і пені заплатити це в розстрочку, тобто рівними частинами протягом 12 місяців”, – заявив Гройсман.

Він зазначив, що депутати коаліції парламенту підтримують таке рішення.

“Ми вважаємо, що прийняття такої системи є дуже позитивним з точки зору ослаблення одночасної виплати для українських сімей”, – сказав Гройсман.

Нагадаємо, раніше віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявляв, що різкого зростання тарифів на газ в Україні в 2017 році не планується.

Як відомо, тарифи на газ в Україні підвищилися з травня – тоді уряд скасував пільги для побутових споживачів і встановило єдину ціну на блакитне паливо.

Читайте також: САВЧЕНКО ПОЯСНИЛА, ЧОМУ НЕ ХОЧЕ ОБГОВОРЮВАТИ СМЕРТЬ “МОТОРОЛИ”

Джерело.

Related Post