fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
Здоров'я
Цей фрукт названо найбільш ефективним у боротьбі з грипом

Довгий час вважалося, що лимон дуже ефективний у боротьбі з грипом та іншими простудними захворюваннями. Недавні дослідження допомогли виявити конкурента для цього цитрусового.

Ним виявився банан.

Як з’ясувалося, банан славиться не тільки своїм надзвичайно м’яким смаком, але і цілком практичними лікувальними властивостями. Фахівці протестували вплив бананів на лабораторних мишей. Після прийому певної дози фрукта у піддослідних тварин стали пропадати симптоми вірусних захворювань, помічені раніше. Пояснили цей феномен вчені наявністю в бананах білка під назвою лектин.

Його хімічна формула Н84Т здатна нівелювати вплив багатьох вірусних захворювань, в тому числі і грипу. Вчені вже приступили до розробки нового медикаменту на основі цього білка.

Читайте також: ЧОМУ КАТЕГОРИЧНО НЕ МОЖНА ЗАПРАВЛЯТИ ЛІЖКО?

Джерело.

Related Post