fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Цікава і повчальна історія: Яка жінка «солодша»?

Ця красива притча дасть несподівану відповідь.

Яка дружина солодша? Напевно, не один чоловік ставив собі таке запитання і, можливо, навіть вголос. Чи є відповідь? Швидше за все ти вирішиш, що питання сформульоване не зовсім коректно: мало що кому прийде в голову – люди ж можуть сприйняти і буквально!

Давай спробуємо відключити будь-яку стереотипність, фізіологію, власну ідеалістичну картину світу і прочитаємо наступний текст: ця чудова притча дасть тобі можливість подивитися на це питання якось інакше.

У давні часи Господь зліпив десять Адамів. Один з них орав землю, інший пас овець, третій – ловив рибу. Але через деякий час всі вони прийшли до Творця з однією спільною проблемою:

Нудно нам, Отче! Начебто і все у нас є, але чогось не вистачає!

Читайте також:Поки татко спить: екстремальне дитяче відео

Тоді Господь дав їм в руки тісто і запропонував зліпити собі по жінці, кому яка подобається: маленька, висока, пишна, худенька. Коли Адами впоралися, він вдихнув в кожну життя, а потім виніс на блюді цукор:

Тут десять шматків. Нехай кожен візьме по одному і віддасть дружині, щоб життя з нею було солодким.

Все так і зробили, але Господь раптом розгнівався:

Хтось із вас схитрував, тому що на блюді було одинадцять шматків цукру! Хто взяв два?

Але ніхто не зізнався. Тоді Господь відібрав всіх жінок, перемішав їх і роздав назад, кому яка попалася. З тих пір 9 чоловіків з 10 думають, що чужа дружина солодша, тому що їй дістався зайвий шматочок. Але один точно знає, що жінка, яка з ним, неповторна, а всі інші – однакові. Все тому, що той цукор з’їв він сам!

Спробував поставити себе на місце когось із них? Якщо так, тоді поділися своїми міркуваннями з цього приводу. Тому що нам здається, що шахраїв було більше!

Читайте також:Зіркою інтернету стала балерина з однією ногою (відео)

Джерело.

Related Post