Суспільство
Цікава і повчальна історія: Яка жінка «солодша»?

Ця красива притча дасть несподівану відповідь.

Яка дружина солодша? Напевно, не один чоловік ставив собі таке запитання і, можливо, навіть вголос. Чи є відповідь? Швидше за все ти вирішиш, що питання сформульоване не зовсім коректно: мало що кому прийде в голову — люди ж можуть сприйняти і буквально!

Давай спробуємо відключити будь-яку стереотипність, фізіологію, власну ідеалістичну картину світу і прочитаємо наступний текст: ця чудова притча дасть тобі можливість подивитися на це питання якось інакше.

У давні часи Господь зліпив десять Адамів. Один з них орав землю, інший пас овець, третій — ловив рибу. Але через деякий час всі вони прийшли до Творця з однією спільною проблемою:

Нудно нам, Отче! Начебто і все у нас є, але чогось не вистачає!

Читайте також:Поки татко спить: екстремальне дитяче відео

Тоді Господь дав їм в руки тісто і запропонував зліпити собі по жінці, кому яка подобається: маленька, висока, пишна, худенька. Коли Адами впоралися, він вдихнув в кожну життя, а потім виніс на блюді цукор:

Тут десять шматків. Нехай кожен візьме по одному і віддасть дружині, щоб життя з нею було солодким.

Все так і зробили, але Господь раптом розгнівався:

Хтось із вас схитрував, тому що на блюді було одинадцять шматків цукру! Хто взяв два?

Але ніхто не зізнався. Тоді Господь відібрав всіх жінок, перемішав їх і роздав назад, кому яка попалася. З тих пір 9 чоловіків з 10 думають, що чужа дружина солодша, тому що їй дістався зайвий шматочок. Але один точно знає, що жінка, яка з ним, неповторна, а всі інші — однакові. Все тому, що той цукор з’їв він сам!

Спробував поставити себе на місце когось із них? Якщо так, тоді поділися своїми міркуваннями з цього приводу. Тому що нам здається, що шахраїв було більше!

Читайте також:Зіркою інтернету стала балерина з однією ногою (відео)

Джерело.

Related Post

facebook