fbpx
Економіка
Ціна на нафту побила річний рекорд

Brent торгується вже вище 53 доларів США за барель, в Ер-Ріяді прогнозують зростання до 60 доларів до кінця року.

Котирування нафти марки Brent в ході торгів у понеділок перевищили позначку в 53 доолара США за барель – вперше з першої половини жовтня 2015 року.

Грудневі ф’ючерси на нафту марки Brent на лондонській біржі ICE Futures до 16:40 за Києвом подорожчали на 1,27 долара (2,43%) – до 53,2 долара за барель.

Нагадаємо, в 11.47 Brent торгувалася на рівні 51,7 долара за барель. Це на 0,2 відсотка менше, ніж при закритті сесії в п’ятницю, 7 жовтня.

Котирування ф’ючерсів на нафту WTI на листопад на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) до зазначеного часу виросли на 1,2 долара (2,41%) – до 51,01 долара за барель.

Нафта дорожчає на оптимізмі з приводу угоди Росії і ОПЕК щодо обмеження видобутку нафти.

Раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія готова приєднатися до угоди і закликає інші нафтовидобувні країни наслідувати її приклад.

Міністр енергетики Саудівської Аравії Халід Аль-Фаліх заявив в Стамбулі, що ціни на нафту досягнуть 60 доларів за барель до кінця 2016 року.

Раніше повідомлялося, що Саудівська Аравія хотіла укласти з ОПЕК секретну операцію з нафти. ОПЕК у вересні 2016 року збільшила видобуток нафти до рекорду.

Аналітики Goldman Sachs прогнозують, що ціни на нафту виростуть на 10 доларів в наступному році завдяки угоді ОПЕК.

Читайте також: 71-РІЧНИЙ КИТАЄЦЬ ОДРУЖИВСЯ З 114-РІЧНОЮ КОХАНОЮ

Джерело.

 

Related Post