fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
“Ця війна уже затягнулася” – Влада Литовченко

Хочемо, щоб в Україні панував мир. Ця війна уже затягнулася. Як мати хочу, аби діти мали майбутнє.

Про це сказала голова Міжнародного фонду культурного співробітництва 46-річна Влада Литовченко. Вона організатор Всеукраїнського фестивалю “Хлібо фест”, який пройшов 9 жовтня у Києві.

“Балачок багато, але всім громадянам хочеться бачити вихід. Раніше ми не розуміли сповна значення слова “мир”. Зараз кожен вкладає в нього глибинний зміст. Кожен хоче жити в нормальних умовах. Звичайно, що економіка і будь-які процеси не можуть існувати без стабільної політичної ситуації. Кожен батько хоче бачити для своєї дитини перспективу розвитку й існування. 70 відсотків молоді при першій же можливості покинули державу і працювали за кордоном. Нас це не влаштовує”, – говорить Влада Литовченко.

Читайте також: У КРИМУ ДІЄТЬСЯ ЩОСЬ ДИВНЕ – БЛОГЕР

Джерело.

Related Post