fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими

Юлія Тимошенко, лідер фракції “Батьківщина”, закликала парламент у четвер, 6 жовтня, розглянути питання тарифів на послуги ЖКГ і проблеми аграріїв.

Про це вона заявила на пленарному засіданні Ради, передає “112 Україна”.

“Я наполягаю на тому, щоб зараз було визначено, що в четвер Рада присвятить день тарифам і прийняттю нашої “Батьківщини” закону №5059 про заборону конфіскації житла”, – сказала Тимошенко.

При цьому вона закликала депутатів розглянути в четвер також і аграрні питання і пригрозила почати збір підписів за проведення референдуму про заборону продажу землі сільськогосподарського призначення в тому випадку, якщо Рада не продовжить мораторій на продаж земель.

“Ми зараз заявляємо, що наша команда разом із фермерами по всій країні створює обласні і центральні штаби по антирейдерству, яке відбувається сьогодні з сільськогосподарською землею”, – уточнила Тимошенко

Читайте також: Скільки отримують депутати за “потрібне” голосування

Джерело

Related Post