fbpx
Breaking News
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
З будинку мама нахабну доньку виставила, безсовісним чином онуків не пошкодувавши. Прийшла сестра до мене. Я до себе її не пустила – я ж собі не ворог, але і просто пройти повз втомлених племінників, не змогла. Видала сестрі ключі від нашої з чоловіком дачі і викликала їй таксі. Та, як виявилось, даремно
– Ось тобі, що, нормальних дівчат мало? – лаялася вона на Дениса. – Он їх скільки ходить – молодих, красивих, вільних, бездiтних. А ти розлучену з причепом знайшов. Навіщо тобі чуже насіння ростити та утримувати? Думаєш, він тобі хоча б подякує, коли виросте? Ага, тримай кишеню ширше! Ні-і-і, чужих дітей виховувати – марна праця
Зять, коли їде до мене в гості, питає, чи буде його улюблений салатик. І не дарма, бо цей смак – ідеaльний! У ньому зібрані всі найсмачніші продукти, які просто ідеально поєднуються між собою! Здuвуйте i ви свoїх рiдних!
– Слухай, у мене дуже цінна пропозиція. Зараз приїду. – Від візиту Маргарити, я доброго не чекала. Вона дуже скaндальна особа. Замучила свою власну маму до такого ступеня, що та попросила родину дочки з’їхати, тепер, ось, свекруха їх терпить
Світ
У готелях Туреччини можуть увімкнути українські телеканали

Посол України в Туреччині Андрій Сибіга хоче запровадити українське телебачення в турецьких готелях. З таким проханням він звернувся до Асоціації готельєрів цієї країни.

Про це Сибіга написав у Тwitter.

“Щойно підписав звернення щодо запровадження українського телебачення в турецьких готелях. Готуємося до прийому українських туристів!”, – йдеться в повідомленні.

“2016 року кількість українських туристів, які відвідували гостинні курорти Туреччини, збільшилась на 48 відсотків. Становить рекордний показник в 1 мільйон 45 тисяч громадян”, – зазначив Сибіга у листі до Асоціації готельєрів Туреччини.

За його словами, тенденція до збільшення турпотоку збережеться і цьогоріч. Туристи часто нарікають на відсутність у турецьких готелях основних українських каналів.

“Враховуючи, що сьогодні наша держава переживає військову агресію з боку Росії, а також за умов агресивної російської пропаганди, що транслюється російськими каналами, для громадян України під час відпочинку в Туреччині є надзвичайно важливим мати доступ до об’єктивних джерел інформації – каналів українського телебачення”, – наголосив український посол.

Читайте також: Візи яких країн найчастіше відкривають українці: цікава статистика

Джерело

Related Post