fbpx
Світ
У готелях Туреччини можуть увімкнути українські телеканали

Посол України в Туреччині Андрій Сибіга хоче запровадити українське телебачення в турецьких готелях. З таким проханням він звернувся до Асоціації готельєрів цієї країни.

Про це Сибіга написав у Тwitter.

«Щойно підписав звернення щодо запровадження українського телебачення в турецьких готелях. Готуємося до прийому українських туристів!», — йдеться в повідомленні.

«2016 року кількість українських туристів, які відвідували гостинні курорти Туреччини, збільшилась на 48 відсотків. Становить рекордний показник в 1 мільйон 45 тисяч громадян», — зазначив Сибіга у листі до Асоціації готельєрів Туреччини.

За його словами, тенденція до збільшення турпотоку збережеться і цьогоріч. Туристи часто нарікають на відсутність у турецьких готелях основних українських каналів.

«Враховуючи, що сьогодні наша держава переживає військову агресію з боку Росії, а також за умов агресивної російської пропаганди, що транслюється російськими каналами, для громадян України під час відпочинку в Туреччині є надзвичайно важливим мати доступ до об’єктивних джерел інформації — каналів українського телебачення», — наголосив український посол.

Читайте також: Візи яких країн найчастіше відкривають українці: цікава статистика

Джерело

Related Post

facebook