fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Події
У Харківській гімназії школярки отруїлися заспокійливими таблетками

У харківській гімназії №47 сталася надзвичайна подія. Про це повідомляється в оперативному зведенні на сайті Харківської облдержадміністрації.

На телефон оператора “103” надійшло повідомлення про те, що на території навчального закладу знаходяться дві учениці десятого класу у віці 15 років з ознаками отруєння.

На місці події були знайдені блістери з-під таблеток седататівних медичних препаратів (заспокійливі).

Каретою швидкої допомоги постраждалі доставлені в Обласну дитячу клінічну лікарню.

Читайте також: В УКРАЇНІ СТАРТУЄ ПЕРШИЙ ЕТАП МОНЕТИЗАЦІЇ СУБСИДІЙ

Джерело.

Related Post